Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Türkiye’de sektöründe ve yönetim anlayışında öncü, dinamik, kendini yenileyebilen bir Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliği olmayı başarmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliğimiz yönetimi ve çalışanları dürüstlük ve etik değerlere bağlıdır. Konfederasyonumuza Odalarımıza, üyelerimize ve topluma verdiğimiz sözleri tutan, insani değerlere önem veren, hedefi her daim kaliteli hizmet anlayışı olan yüksek değerlere sahiptir.

SOSYAL SORUMLULUK

Hedeflerimiz esnaf ve sanatkâr üyelerimize dönüktür. İhtiyacı olan esnafımızın her daim yanı başında olmak en büyük gayemizdir. Esnafımızın gelişimine yardımcı olmak ve haksızlığa uğramış ise her platformda hakkını savunmak temel ilkemizdir.

SÜREKLİ GELİŞİM VE DEĞİŞİM İÇİNDEYİZ

İki günü aynı olanlar zarardadır felsefesine inananlardanız. Bu bilinç ile çağa ayak uyduran değişime ve gelişime açık bir bilince sahibiz.

KURUMSALLIK

Kendimizi esnaf ve sanatkârın bir parçası olduğunu hiç unutmayız, Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliğinin geleceği için çalışırız. Ülkemizin bütün değerlerini benimser ve sonsuza denk savunuruz. Yaşatılmasında toplum yararı gördüğümüz en önemli miras hiç şüphesiz 12.yüzyıldan beri süregelen esnaf teşkilatı olan AHİLİK Kültürü ahlakı ile yaşamayı ilke ediniriz. Başta ülkemiz olmak üzere, Oda yöneticilerimiz, oda çalışanlarımız, üyelerimiz ile hep beraber akıl ve menfaat birliği oluşturmak için gayret edeceğiz.